Son Yazılar

Son Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.

Kategoriler

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO-Arama-Motoru-Optimizasyonu-Hizmeti

Her saniye 2,4 milyon kişinin Google arama motorunda istediği bilgiye ulaşmak için arama yaptığını biliyor muydunuz? SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) yönetimi ile sektörünüzle ilgili Google aramalarında üst sıralarda yer alarak marka bilinirliğinizi arttırabilir hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

SEO Danışmanlık Hizmeti İçerisinde

Arama motoru optimizasyonu site içi seo, site dışı seo ve teknik seo olarak üçe ayrılır. SEO danışmanlığı ise bu üç başlık altında hizmet vermektedir. Aşağıda görebileceğiniz başlıklar üzerinden sitenin kontrolü düzenli olarak yapılır ve fırsatlar değerlendirilir. Bu danışmanlık sırasında birçok teknik SEO işleri çıkmaktadır; SEO danışmanlığı süreci; SEO ile ilgili bu sorunları bulup gerekli birimlere iletmek ve düzeltilmesini sağlamaktır.

SEO Danışmanlık hizmeti içerisinde içerik üretimi, site dışı SEO ve teknik SEO gibi birçok dijital pazarlama stratejisi de bulunmaktadır.
Bill Gates 1996 yılında içerik ile ilgili;

"İçerik Kraldır"

demiştir.
Bill Gates
Girişimci

Google’da üst sıralarda yer almak ve performans elde etmek için takım içi organizasyon şarttır. SEO süreci daha web siteniz açılmadan önce başlar. Web sitelerinizin arama sonuçlarında ön sayfalarda yerini alması için site içi SEO’nuzu, backlink inşaanızı, içerik üretiminizi, site dışı SEO’nuzu sürekli geliştirip iyi bir yerlere getirmemiz en öncelikli hedeflerimizdir. Bu uzun yolculukta dijital ajansınız değil ailenizden biri olmak bu başarıya giden yolda temel hedeflerimizden bir diğeridir. SEO uzun süreli stratejik planlama ve hedefleme gereken dijital pazarlama araçlarından biridir. Google ADS, Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları gibi konular SEO açısından önemli bir konudur. SEO yaparken bütünleşik bir dijital strateji düşünmemiz gereklidir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Tool’ları

SEO ile ilgili 3 tool ve alt başlıkları altında toplayalım. Sürecin ne kadar detaylı ve uzun bir yol olduğunu sizlere sunuyoruz.

Ücretsiz Temel Araçlar

Google Search Console
Yandex Web Master Tool
Bing Web Master Tool
Google Analytics
Yandex Metrica
Google ADS | Anahtar Kelime Planlayıcısı
Ubersuggest

Rakip Analiz ve Derin Analiz Araçları

Teknik, İç ve Dış SEO

Semrush
Ahrefs
Moz

Teknik SEO Analizleri

Screaming Frog Spider
Screaming Frog Analyzer
Deep Crawl
Search Metric

Site İçi SEO

Unoma
İyi bir içeriğin anahtar kelimesi “ilgi çekici” olmasıdır.
Jason Miller

Bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
seo-arama-motoru-optimizasyonu-danismanlik-hizmeti

SEO Danışmanlık Hizmeti İçerisinde